Was at the local surplus store the other day (seem to spend a lot of time there) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Was looking at the MRE's that they have there. A 2 serving pack was $12.95.
I'm sure that I can make up something tasty and nourishing for less than that.
Just need to get the dehydrator going, and fire up the foodsaver.

Well, maybe after Christmas...hehe..

Cheers


Dawgs travel in packs; Don't mess with the pack JYD#62 Dave